Szkolenia i kursy

SPAWACZE I OPERATORZY


Nasza firma organizuje i przeprowadza szkolenia spawaczy i operatorów spawalniczych  zgodnie ze standardami obowiązującymi w kraju i za granicą (normy PN – EN ISO 9606, PN – EN ISO 14732, AWS D1.1).

Po odbytym szkoleniu spawacze i operatorzy przechodzą egzamin teoretyczny oraz praktyczny pod nadzorem jednego z wybranych towarzystw certyfikujących (Bureau Veritas, DNV-GL, Instytut Spawalnictwa, SLV – GSI, TUV RHEINLAND, TUV SUD, TUV NORD, UDT). Zdany egzamin skutkuje otrzymaniem certyfikatu kwalifikacji spawacza/ operatora.

MONTERZY


Organizujemy kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe. Praktyczna nauka posługiwania się palnikiem przeplatana jest z wykładami teoretycznymi na temat bezpieczeństwa podczas ich użytkowania oraz rodzajów stosowanych gazów wraz z różnicą między nimi.

  • obsługa palnika acetylenowo – tlenowego,
  • cięcie plazmowe,
  • cięcie/ prostowanie acetylenowo – tlenowe.

Kurs kończy się certyfikatem potwierdzającym udział w kursie.

UPRAWNIENIA NA URZĄDZENIA TRANSPORTU BLISKIEGO


Kurs składa się z części teoretycznej przygotowującej do części ustnej egzaminu oraz części praktycznej, polegającej na praktycznej nauce obsługi.

Prowadzimy szkolenia na operatorów suwnic i wózków jezdniowych zakończonych egzaminem organizowanym w obecności UDT-u. Pozytywnie zakończony egzamin uprawnia do obsługi urządzeń transportu bliskiego zgodnego ze zdobytymi kwalifikacjami.